KWIETNIKI STOJĄCE  “ŁADNE JANY”

 

Boisz się smogu? Dusisz się w domu? Nie wydawaj fortuny na filtry powietrza, zainwestuj w kwiaty, a najlepiej – kwiaty na praktycznych stojakach na rośliny!

 

Kim są Ładne Jany?

Jan to nasz Tata – pomysłowy Dobromir, złota rączka, konstruktor. W tworzeniu kwietników pokojowych i stojaków na rośliny pomaga mu zięć, Krzysztof. A my nazywamy się Sylwia i Justyna, jesteśmy siostrami i kochamy zieleń. 

W naszym przedsięwzięciu wspiera nas jeszcze kilka bliskich, wyjątkowo zdolnych i utalentowanych osób, których pasję i zaangażowanie odnajdziecie w każdej najmniejszej cząsteczce Ładnych Janów.

Ładne Jany to seria nowoczesnych konsoli, kwietników stojących do domu i biura, podstaw pod rośliny, i nie tylko. Ładny Jan posłuży Ci jako stojak na kwiaty, podstawka pod doniczkę, lampę, wazonik, duperelek, pierdółkę.

Jednak naszym głównym celem, misją i generalnie tym, do czego gorąco Was wszystkich zachęcamy – jest otaczanie się zielenią.

Wszędzie, dużo, namiętnie!

A zieleń potrzebuje odpowiedniego oparcia. Wyeksponowania. Solidnej podstawy. Rośliny zasługują na szczególne miejsce w Twoim domu!!! Zasługują na Ładnego Jana

Zapraszamy!
Janek, Krzysiek, Sylwia i Justyna

 

Sprawdź, którego Jana zaprosisz do Twojego domu:

Dlaczego Ładny Jan jest taki ładny, potrzebny i totalnie wspaniały?

Kwietniki stojące Ładne Jany pomagają w sprytny sposób zagospodarować przestrzeń dla roślin w różnych miejscach Twojego domu, nawet z dala od okna, zwłaszcza jeśli Twoje kwiaty potrzebują więcej cienia

✔ Rośliny mają właściwości nawilżające i oczyszczające powietrze, również ze smogu i toksyn – jeśli zabrakło Ci miejsca na parapecie, stojak na kwiaty rozwiąże ten problem

Ładne Jany to piękne chłopaki, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego rozmiar

✔ Możesz na nich postawić, co tylko chcesz – dokładnie badamy odporność każdego z Janów, a opisy dopuszczalnego obciążenia znajdziesz w opisach poszczególnych kwietników

✔ Każdy Jan został wykonany ręcznie i jest jedyny w swoim rodzaju

✔ Chłopaki posiadają specjalne numery seryjne, dzięki czemu wiesz, którego Jana zapraszasz do swojego domu – nie pomylisz go z żadnym innym, bo nie ma takiego drugiego!!!

Ładne Jany to prawdziwi mężczyźni, którzy potrafią słuchać – jeśli chcesz by Janek się zmienił… nie ma problemu! Przygotujemy Ci Jana na Zamówienie. Gwarantujemy, że będzie to jeden z najbardziej solidnych i przydatnych mężczyzn w Twoim życiu.

PS Jak wyżej wspomniano, każdy Ładny Jan został przygotowany ręcznie. Każdy spaw, każda deseczka, szkiełko, żyłka w naszych stojakach na kwiaty – to dzieło człowieka. Właśnie dlatego Jany nie są idealne, jak każdy z nas. Mogą zawierać maleńkie niedociągnięcia, mikrouszczerbki, które nie wpływają na ogólny wygląd Jana, za to czynią go bardziej prawdziwym i ludzkim. Pamiętajmy o tym, przyjmując Jana pod swój dach.